بستن
FA EN AR RU FR CHI

بازگشت به صفحه کامل

مهارت آموزی

مهارت آموزی


مهارت آموزی

 دبیر  کانون شماره همراه استاد مشاور شماره همراه
نرگس هزاری      

آخرین اخبار و اطلاعیه

مسابقه به مناسبت شب یلدا

دوره های آموزشی مهارت های تحقیق و پژوهش

 

کارگاه آموزشی طراحی چهره (مقدماتی- کار با سیاه قلم) 

کارگاه آموزشی گلدوزی مقدماتی 

کارگاه دست سازه های نمدی 

کارگاه آموزشی چرم دوزی

کارگاه آموزشی توسعه فردی و برندسازی شخصی

برپایی نمایشگاه ترویج آرم پیام رسان حفاظت از محیط زیست

گلدوزی پیشرفته

دست سازهای چرمی

آموزش مقدماتی گلدوزی

کارگاه آموزش چرم دوزی

کلاس آموزش کوبلن

 کلاس آموزش کوبلن در تاریخ 19 آذر ماه 97 توسط کانون مهارت آموزی دانشگاه گیلان در خانه فرهنگ تربیت بدنی برگزار شد. در این کلاس که سه ساعت به طول انجامید، مدرس دوره نرگس هزاری انواع شیوه های دوخت کوبلن را به دانشجویان آموزش داده و پس از یادگیری دانشجویان، برکار آنها نظارت لازم به عمل آمد.

کلاس آموزش گلدوزی

جشنواره دانشجویی غذای ملل در دانشگاه گیلان 

برپایی نمایشگاه توسط کانون مهارت آموزی و کانون اخلاق و خانواده

کانون مهارت آموزی با همکاری کانون اخلاق و خانواده دانشگاه گیلان تعدادی مقنعه که توسط دانشجویان دانشگاه گیلان تولید شده بود را به معرض دید دانشگاهیان قرار دادند. این نمایشگاه از تاریخ 12 لغایت 23 اسفند ماه 96 در دانشکده ادبیات و علوم انسانی، از تاریخ 12 لغایت 19 اسفند ماه 96 در محل روبه روی سلف دانشکده علوم پایه و در تاریخ 20 و 21 اسفند ماه 96 در جلوی سلف دانشکده تربیت بدنی برپا گردید.

 سمینار از مهارت تا درآمد در دانشگاه گیلان برگزار شد

سمینار "از مهارت تا درآمد" در تاریخ ۲۸ بهمن ماه ۹۶ به مدت ۳ ساعت توسط کانون مهارت آموزی دانشگاه گیلان در تالار حکمت برگزار گردید. در ایتدای این برنامه  میلاد فتاحی دبیر کانون مهارت آموزی دانشگاه در باره طرح های انجام شده کانون و برنامه های پیش رو و خط مشی کانون مواردی را بیان نمود. سپس محمد محمدی مدیر عامل شرکت باربد گستر وارنا، کاملاً صمیمی درباره تجربه های کاری و فراز و نشیب های تجارتشان با حضار سخن گفت و پس از اتمام سخنرانی ایشان مهندس علی بالازاده سخنران اصلی سمینار به مسایل مربوط به خودشناسی، نحوه انتخاب شغل مناسب، افزایش اعتماد به نفس و چگونگی راه اندازی کسب و کار و ایجاد تیم کاری قوی پرداخت. پس از سخنرانی ایشان که 2 ساعت به طول انجامید نوبت به اهدای جوایز به برخی از حضار رسید. برای جوایز این برنامه 40 عدد کتاب ((تبدیل رویا به ثروت)) و 140 مجلد از آخرین شماره ((مجله خلاقیت)) یعنی پر تیراژترین مجله حوزه موفقیت ایران در نظر گرفته شده بود.

کارگاه ساخت عروسک های خمیری

طرح کارگاه ساخت عروسک های خمیری در سه دوره در تاریخ های8 و 10 و 13 آبان ماه 96 در خانه فرهنگ دانشکده تربیت بدنی؛ توسط کانون مهارت آموزی دانشگاه گیلان برگزار گردید. در این کارگاه که در سه دوره ی 3 ساعته برگزار گردید مجموعا 30 نفر تحت نظر مدرس معصومه رضایی که از دانشجویان رشته مهندسی آب دانشگاه گیلان هستند به یاد گیری این فن پرداختند.

    

کارگاه برش و دوخت ملزومات حجاب

طرح کارگاه برش و دوخت ملزومات حجاب در 96/8/11 از ساعت 9 لغایت 15 به طور رایگان در خانه فرهنگ دانشکده تربیت بدنی برگزار گردید که با استقبال دانشجویان مواجه شد. در این کارگاه 6 ساعته دانشجویان روش و دوخت مقنعه، چادر و عبای عربی را به سادگی آموختند . مدرس این دوره میلاد فتاحی صیقلانی دانشجوی کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عربی دانشگاه گیلان و دارای گواهی نامه عالی الگو و برش اتحادیه خیاطان تهران بودند

کارگاه نقطه کوبی

طرح آموزش نقطه کوبی سه شنبه 96/8/02 از ساعت 10 لغایت 13 در خانه فرهنگ دانشکده تربیت بدنی با تدریس نرگس هزاری برگزار گردید که دانشجویان در این کارگاه 3 ساعته اصول این هنر را فرا گرفتند و در پایان کار نیز هر کدام سفالی نقطه کوب شده ساختند. 

 

مسابقه طراحی الگو و دوخت مانتو

طی این مسابقه که مورخ 96/3/11 برگزار شد هنرجویان در گروه های دو نفره به رقابت با هم دیگر در دو بخش طراحی الگو و دوخت مانتو پرداختند. در این دوره مسابقه خانم ها مهدی زاده، رضایی، ذکریا پور و استوار به عنوان برگزیدگان انتخاب شدند.

کلاس های طراحی الگو، برش و دوخت:

کانون مهارت آموزی دانشگاه گیلان در تاریخ 95/11/25در خانه فرهنگ دانشکده تربیت بدنی زیر نظر میلاد فتاحی با همکاری خانم ها شهین فتاحی و زهرا غلامی پور آغاز شد که 12 نفر در این دوره شرکت نمودند.

آدرس کوتاه :