بستن
FA EN AR RU FR CHI

۴ انجمن علمی فعال در دانشکده

دانشکده منابع طبیعی


دبیر دانشکده: فاطمه علیزاده دانشجوی کارشناسی رشته ی مهندسی شیلات

برنامه های مشترک انجمن های علمی دانشکده

مسابقات ورزشی در خوابگاه دانشجویی

به مناسبت روز دانشجو انجمن های علمی دانشکده منابع طبیعی مسابقات ورزشی در خوابگاه دانشجویی برگزار کرد که شامل مسابقات فوتبال، دارت، پینگ پنگ و Pes (فوتبال رایانه‏ ای) در خوابگاه برادران و مسابقات دارت و شطرنج در خوابگاه خواهران بود. از برندگان این مسابقات ورزشی در مراسم روز دانشجو تجلیل بعمل آمد و کارت هدیه‏ای به آنان تعلق گرفت.

کارگاه آشنایی با منابع و پایگاه های علمی

انجمن های علمی دانشجویی دانشکده منابع طبیعی کارگاه آموزشی آشنایی با منابع و پایگاه های علمی را بمنظور آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد با شیوه صحیح استفاده از پایگاه های علمی و دسترسی آسان به سایت های بارگیری مقالات نظیر: Mgea Paper, scoups و غیره در تاریخ 1 آبان ماه 97 برگزار نمود. این کارگاه بعلت تنوع شرکت کننده و دارا بودن طیف های مختلف از رشته ها و همچنین مقاطع تحصیلی در دو سانس مختلف از ساعت 13 الی 15 و از ساعت 15 الی 17 برگزار شد و دانشجویان در دو گروه مجزا در کارگاه شرکت نمودند. به همراه داشتن رایانه همراه موجب گردید که دانشجویان بصورت عملی و آنی در وبسایت های مورد نظر ثبت نام نموده ونحوه استفاده از وبسایت های مذکور توسط مدرس کارگاه آقای امید علیپور بخوبی به دانشجویان آموزش داده شد.

استقبال و همکاری در ثبت نام دانشجویان جدیدالورود

در جهت بالابردن اطلاعات کلی دانشجویان جدیدالورود و کمک در پروسه ثبت نام دانشجویان، انجمن های علمی دانشکده منابع طبیعی با حضور دبیران انجمنهای محیط زیست، شیلات، مهندسی طبیعت و جنگلداری در مدت 4 روز ثبت نام دانشجویان که از 31 شهریور الی 3 مهرماه 97صورت گرفت، همکاری نمود. آشنایی با وبسایت های کاربردی نظیر (رزرو غذا، کارتابل دانشجویی، امور خوابگاه و ...) و نحوه استفاده از آنها، مدارک لازم جهت ثبت نام و پاسخگویی به سوالات رایج از اصلی ترین بخش های طرح استقبال از دانشجویان بود.

نشست تخصصی با موضوع بحران آب