بستن
FA EN AR RU FR CHI

ویژه برنامه دانشجویان ورودی جدید در دانشگاه گیلان برگزار شد.

ویژه برنامه دانشجویان ورودی جدید در دانشگاه گیلان برگزار شد.


ویژه برنامه دانشجویان ورودی جدید در دانشگاه گیلان برگزار شد.

ویژه برنامه دانشجویان ورودی جدید در روزهای سه شنبه و چهارشنبه به مدت دو روز در تالار حکمت دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه گیلان و با حضور رییس دانشگاه گیلان ، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان برگزار شد.

 

 

 

 

در این مراسم که همه ساله در دو روز ویژه دختران و پسران دانشجوی ورودی جدید در دانشگاه گیلان برگزار می گردد، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه گیلان به تشریح اهداف دانشگاه و دانشجو پرداخته و گفت:  انسان سازی و پرورش انسان های متعهد ، فعالیت های آموزشی، پژوهشی و پرورش انسان های محقق در تخصص  های مختلف از جمله اهداف اساسی دانشگاه می باشد.

 

دکتر ایرج شاکری نیا در ادامه به معرفی ظرفیت ها و قابلیت های معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پرداخته و اظهار داشت: دانشجویان با توجه به علایق و استعدادهای شخصی خود می توانند با کانون های مختلفی که  در زیر مجموعه این معاونت فعالیت می کنند ، همکاری داشته باشند.

 

وی در این مراسم دانشجویان را به حفظ حریم و عفت توصیه نموده و گفت: زن ها امانت داران بزرگی هستند که انسان سازی از وظایف مهم آنهاست که خداوند متعال به عهده آنان نهاده است.

 

رئیس پلیس فتا نیروی انتظامی استان گیلان در این مراسم ضمن برشمردن راهکارهای پیشگیری و ایجاد امنیت در زندگی شخصی و اجتماعی در بخش فضای مجازی دانشجویان را به هوشیاری بیشتر در این زمینه دعوت کرد.

 

وی از دانشجویان خواست که مشکلات ، پیشنهادات و انتقادات خود را در حوزه فضای مجازی با پلیس در میان گذاشته و برای حل مسائل اجتماعی - امنیتی خود  در این بخش از پلیس مشاوره بگیرند.