بستن
FA EN AR RU FR CHI

مرحله نهایی جشنواره خندانشگاه

مرحله نهایی جشنواره خندانشگاه


مرحله نهایی جشنواره خندانشگاه

مرحله نهایی جشنواره خندانشگاه در تاریخ  22 اسفند ماه 97 از ساعت 13 الی 15 توسط کانون های تئاتر، مهارت آموزی و فرهنگیاران سرای دانشجویی در تالار حکمت برگزار شد.

در این برنامه که دو ساعت به طول انجامید پس از قرائت قرآن و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، 4 تن از کمدین هایی که به مرحله نهایی راه یافته بودند با هم به رقابت پرداختند. هرکدام از کمدین ها طی اجرایی 10 دقیقه ای، هنر خود را به نمایش گذاشتند و با دیدی طنز گونه به بیان معضلات و مشکلات دانشجویی و اجتماعی پرداختند. داوران برنامه نیز مانند مرحله اول آقایان دکتر افشین عموزاده و محمد پورجعفری بودند که پس از تماشای اجراها به نقد نقاط قوت و ضعف هر کدام پرداختند و در نهایت آقای امید عوض بخش را به عنوان نفر اول و آقایان علی تابان، مهیار آبیاری و آرین شعبان زاده را به ترتیب به عنوان نفرات دوم، سوم و چهارم برگزیدند.

با توجه به این که این جشنواره در ایام نزدیک به عید نوروز برگزار گردید جشن کوچکی تحت عنوان عیدانه نیز به آن افزوده شد و دو تن از دانشجویان به اجرای موسیقی سنتی ایرانی پرداختند و پس از آن آقای میلاد فتاحی مجری برنامه نیز به اجرای استنداپ کمدی پرداختند. در انتها از داوران و برگزیدگان و کادر اجرایی برنامه نیز تقدیر به عمل آمد.