بستن
FA EN AR RU FR CHI

مراسم "مهرواره همدلی دانشگاهیان " تجلیل از تشکل های اساتید، کارکنان و دانشجویی دانشگاه گیلان در ایام کرونا

مراسم "مهرواره همدلی دانشگاهیان " تجلیل از تشکل های اساتید، کارکنان و دانشجویی دانشگاه گیلان در ایام کرونا


مراسم "مهرواره همدلی دانشگاهیان " تجلیل از تشکل های اساتید، کارکنان و دانشجویی دانشگاه گیلان در ایام کرونا

مراسم "مهرواره همدلی دانشگاهیان " با حضور تشکل های اساتید، کارکنان و دانشجویان و جمعی از مسئولان دانشگاه و مهمان ویژه این برنامه دکتر فردین مهرابیان معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد.

در این مراسم با شکوه خانم دکتر کریمی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ضمن عرض تقدیر و تشکر از فعالان عرصه مقابله و پیشگیری با کرونا، مقاومت و ایستادگی پرسنل و کادر پزشکی استان را نمودی از جلوه های فداکاری و حضور مجاهدانه رزمندگان در دفاع مقدس دانسته و اظهار داشتند در نبرد بین روزهای سخت و انسان های سخت نهایتاً روزهای سخت سپری خواهد شد و انسان های سخت هستند که راسخ و استوار می مانند.

در همسان انگاری بین هشت سال دفاع مقدس با دوران کرونا به این نکته اشاره کردند که در دوران دفاع مقدس رزمندگان پس جراحت و بهبودی دوباره به جبهه ها برمی گشتند، کادر پزشکی و درمان نیز اینچنین بودند پس از دوره درمان به سنگر خدمت به بیمارستان بر می گشتند همچنین حضور همدلانه آحاد مردم نیز در دوران کرونا مثال زدنی بود.

در ادامه دکتر مهرابیان مهمان ویژه این مراسم به بیان نکاتی از اهم فعالیت های مجموعه کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی در خصوص تشکل های بهداشتی و درمانی استان پرداختند. ایشان افزودند لزوم اینکه برای همه منشاء خیرات و برکات شوید باید از خود شروع کنید، باید مراقب افکار خود باشید چرا که افکارمان روزی سرنوشت مان خواهد شد.

در ادامه تعدادی از حاضران اعم از مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ، مسئول انجمن مدرسین، دبیر شورای صنفی اساتید، مسئول بسیج اساتید، مسئول صندوق خیریه ارغوان، دبیر کل انجمن های علمی، دبیر کل کانون های فرهنگی و هنری و اجتماعی،دبیر انجمن اسلامی دانشجویان، بسیج دانشجویی و معاون دانشجویی دانشگاه به بیان نظرات و تشریح مختصر عملکرد واحد مربوطه در ایام کرونا پرداختند.

در خاتمه نیز از دکتر مهرابیان به عنوان نماینده کادر درمان و پزشکی استان تقدیر و از خانواده های همکاران مرحوم دانشگاه (عطائی پور و افلاکیان دوست) که در این ایام دعوت حق را لبیک گفتند با تقدیم لوح یادبود دلجویی گردید.

تصاویر مراسم