بستن
FA EN AR RU FR CHI

جلسه کارکنان حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی با معاون و مدیر فرهنگی و اجتماعی

جلسه کارکنان حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی با معاون و مدیر فرهنگی و اجتماعی


جلسه کارکنان حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی با معاون و مدیر فرهنگی و اجتماعی

جلسه کارکنان حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی با معاون و مدیر فرهنگی و اجتماعی در ساعت 8:30 مورخ 11 خرداد ماه 99 در اتاق شورای حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی برگزار شد.

در این جلسه، خانم دکتر کریمی معاون فرهنگی و اجتماعی ضمن تقدیر و تشکر از همکاران محترم به جهت برگزاری فعالیتهای فرهنگی در دانشگاه و گرامیداشت رخداد 14 و 15 خرداد ماه و یادآوری دستاوردهای سترگ انقلاب، به بیان توضیحاتی در مورد حادثه ویروسی که در سطح جهان و کشور رخ داد پرداختند.

ایشان اشاره نمودند که با همدلی و انسجام خوبی که در کشور بود توانستیم با این ویروس مقابله کنیم و این ویروس، دستاوردهای زیادی به همراه داشت از جمله تجهیز بیمارستان ها، بهتر رعایت شدن بهداشت عمومی، یادآوری و تکرار و قابل فهم شدن محتوای فرهنگی هشت سال دفاع مقدس برای نسل جوان که شامل انسجام، ایثار و... بود و توانستند به عینیت مشاهده کنند. در ضمن همه ما باید قدردان کادر پزشکی باشیم.

ایشان ادامه دادند: از جمله دستاوردهای دیگری که این ویروس برای دانشگاه داشت، دستاوردهای آموزش عالی از جمله استفاده از امکانات دیجیتالی بود که زحمات اساتید و همکاری دانشجویان را همراه داشت.

سپس مدیر برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی ضمن تقدیر و تشکر از همکاران، اشاره به رسانه ای تر شدن برنامه تشکلهای دانشجویی و ضرورت دیجیتالی کردن فرم طرح نویسی تشکلها نمودند.

ایشان همچنین مکتوب نمودن تجربیات دانشگاهیان دانشگاه گیلان اعم از دانشجویان، اساتید و کارکنان در مقابله با ویروس کرونا و برگزاری همایشی با موضوع «فرهنگ و کرونا» را پیشنهاد دادند.

در ادامه همکاران معاونت فرهنگی و اجتماعی ضمن ارایه گزارشی از فعالیتهای حوزه مرتبط، به ارایه نقطه نظراتشان پرداختند.