بستن
FA EN AR RU FR CHI

جلسه شورای هماهنگی کارکنان حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی کارکنان حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی برگزار شد


جلسه شورای هماهنگی کارکنان حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی برگزار شد

 جلسه شورای هماهنگی کارکنان حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی 25 آبان ماه 99 در اتاق شورای حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه گیلان برگزار شد.

در ابتدای جلسه، خانم دکتر کریمی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ضمن گرامی داشت یاد و خاطره ی علامه محمدحسین طباطبایی و علامه جعفری، دستور جلسه را اعلام  نمودند. ایشان  با اشاره به ابلاغ برنامه های پیشنهادی از سوی وزارت علوم به دانشگاههای کشور به مناسبت هفته فرهنگ و اجرای آن در آبان ماه هر سال در دانشگاه ها، اظهار داشتند،برگزاری هفته فرهنگ در جلسات معاونان فرهنگی مناطق بارها مطرح شده و ضرورت این هفته خیلی احساس می شد، که در نهایت این کار محقق گردید.ایشان در ادامه اعلام نمودند پیشنهادات این جلسه در خصوص هفته فرهنگ جهت تصویب در جلسه شورای تخصصی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه  مطرح خواهد شد.

در ادامه دکتر یعقوبی مدیر برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه برگزاری انواع مسابقه ها، همایش ها، جشنواره ها، کارگاه های مختلف در ابعاد روانی، اجتماعی، فرهنگی، معرفی و نقد کتاب، پخش و نقد فیلم، عضوگیری تشکلهای دانشجویی، تقدیر از فعالان فرهنگی را از برنامه های پیشنهادی این هفته عنوان کردند و در پایان به جشنواره ایده های برتر در خصوص فعالیت تشکلهای دانشجویی در شرایط کرونایی اشاره کردند که یکی از فعالیتهای مهم و ضروری در این ایام می باشد. در ادامه نیز، کارشناسان فرهنگی و اجتماعی نظرات و پیشنهادهای خود را ارایه نمودند.


 

آدرس کوتاه :