بستن
FA EN AR RU FR CHI

جلسه تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی حوزه شهید ابوالحسن کریمی دانشگاه گیلان برگزار شد

جلسه تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی حوزه شهید ابوالحسن کریمی دانشگاه گیلان برگزار شد


جلسه تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی حوزه شهید ابوالحسن کریمی دانشگاه گیلان برگزار شد

جلسه تکریم و معارفه مسئول حوزه بسیج دانشجویی شهید ابوالحسن کریمی دانشگاه گیلان در تاریخ 99/5/12 در دفتر معاونت فرهنگی برگزار گردید.

در این جلسه خانم دکتر کریمی معاون محترم فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ضمن تبریک هفته ولایت، درباره خصوصیات جوانی و اخلاص در این سن، مطالبی را بیان نمود.

ایشان در ادامه از آقای مرادی مسئول پیشین بسیج دانشجویی و همراهانشان بابت فعالیت های شاخص، فاخر و گسترده این تشکل در سال گذشته همچون اجرای راهیان نور و پیاده روی اربعین و کرسی های آزاد اندیشی که مطالبه مقام معظم رهبری ( مدظله) بوده است،  تقدیر نمود.

خانم دکتر کریمی همچنین اظهار داشتند در ایام کرونا،  بسیج دانشجویی در کنار دانشگاه بوده و همیشه به رفع چالش ها کمک کردند و از تشکل های فعال در عرصه کمک های مردمی بوده که بسیار قوی عملکرد خوب با حجم گستردگی بالا برجای گذاشته است.

ایشان همچنین ضمن خیرمقدم به آقای نجار شفائیه، ابراز امیدواری نمود با توجه به سابقه حضور در بسیج دانشجویی به منظور موفقیت در ادامه مسیر از تجارب مسئولین قبلی تشکل بسیج بهره گیری نمایند.

سپس دکتر نیازمند مسئول بسیج دانشجویی استان مسئولیت بسیج را، تعویض لباس خاکی بسیج عنوان نمود و زمینه تقویت خدمت در حوزه بسیج نامید. ایشان سابقه بسیج را پرستاره خواند و بسیج دانشجویی را فضایی برای تربیت نیروی های متخصص عنوان نمود.  مسیر پیش رو را پیگیری مطالبات مقام معظم رهبری( مدظله) بیان نموده و اولین هدف بسیج را جهاد علمی بیان کردند و ماموریت بسیج را ماموریت مسئله محور نام نهاد.

ایشان از خواهر؛ زحمتکش بعنوان جانشین خواهران حوزه بسیج  تقدیر نموده و برای خواهر؛ نعیمی بعنوان جانشین جدید حوزه بسیج آرزوی توفیق نمود.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین عباسی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ضمن تبریک ایام معنوی ولایت ،عمل به سیره اهل بیت(ع) را برای جمع آرزو  نمودند و ضمن بیان حدیثی از امام صادق (ع) در خصوص جایگاه فرد انقلابی در نظام اسلامی، دقت در عملکردها را مورد تاکید قرار داد و بیان داشتند باید با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری بر اینکه با روحیه جهادی عمل کنیم و بدنبال جذب حداکثری باشیم و دیگران را نیز باید در فعالیت ها سهیم کنیم و می بایست بر اساس برخورد نیکو و حسنه اقدام به مطالبه گری نمایید؛ باید با حسن خلق دیگران را جذب و متاثر نمود.

 شایان ذکر است جلسه با قرائت متن تودیع مسئول سابق بسیج دانشجویی و متن معارفه مسئول جدید دانشجویی به پایان رسید.