بستن
FA EN AR RU FR CHI

جشن دهه کرامت در دانشگاه گیلان برگزار شد

جشن دهه کرامت در دانشگاه گیلان برگزار شد


جشن دهه کرامت در دانشگاه گیلان برگزار شد

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه به مناسبت فرخنده میلاد امام رضا(ع) و گرامیداشت دهه کرامت(اول ذی القعده سالروز ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (سلام الله علیها)، تا یازدهم ذی القعده سالروز ولادت ثامن الائمه شمس الشموس حضرت امام رضا (علیه السلام))، جشن دهه کرامت را با موضوع "سبک زندگی رضوی" در دانشگاه گیلان برگزار نمود.

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود ملی، حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد ساجدی امام جمعه آستانه اشرفیه به سخنرانی پیرامون سبک زندگی در فرهنگ رضوی پرداختند و زندگی معصومین علیهم السلام را الگوی کاربردی زندگی معرفی نمودند و بیان داشتند می بایست در نهادینه کردن فرهنگ رضوی در جامعه بکوشیم. پس از ارائه بحث توسط ایشان، کلیپی با موضوع بزرگداشت دهه کرامت و زیارت حضرت معصومه و امام رضا(ع) پخش گردید. در ادامه بخش مولودی خوانی، توسط برادر حاج جواد کامرانی در مدح اهل بیت به ویژه حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه(س) اجرا شد.

در ضمن در این مراسم از 9 نفر از یرگزیدگان مسابقات دهه کرامت که آثار هنری به دبیرخانه جشنواره ارسال نموده بودند تقدیر به عمل آمد و به تعداد ده نفر از حاضران در مراسم بزرگداشت دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع)، هدایایی به قید قرعه اهدا گردید.

شایان ذکر است این برنامه در روز یکشنبه 24 مرداد ماه 95 ساعت 10:30 در تالار حکمت دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه گیلان برگزار شد.

  1