بستن
FA EN AR RU FR CHI

جشنواره ملّی «ایران‌ساخت»

جشنواره ملّی «ایران‌ساخت»


جشنواره ملّی «ایران‌ساخت»

جشنواره ملّی فرهنگی هنری «ایران‌ساخت»

نخستین جشنواره ملی فرهنگی هنری «ایران ساخت» با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به دبیرکلی پرویز کرمی برگزار می گردد.

این رویداد ملی با اهداف جریان سازی و تولید محتوا برای فضای مجازی مرتبط با چرخه تجاریسازی و کارآفرینی اقتصاد دانش بنیان، حمایت از خدمات و تولیدات دانش بنیان ساخت ایران، ساماندهی واردات بی‌رویه و ارج نهادن به کالاها و محصولات ایرانی با کیفیت و همچنین کمک به برجسته سازی کالاهای مرغوب ایرانی از 16 تا 18 دی ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

علاقمندان می توانند برای دسترسی به فراخوان این جشنواره به وبسایت www.iransaakht.ir مراجعه کنند. همچنین شرکت‌کنندگان در جشنواره تا یکم آذر ماه 95 برای ارسال آثار خود مهلت دارند و 15 آذر ماه نتایج آثار منتخب اعلام می‌شود.

این رویداد در بخش‌های رقابتی (سطوح حرفه‌ای و غیرحرفه ای) و ویژه (خارج از مسابقه) و در رشته‌های ادبیات، تجسمی، دیداری و شنیداری، ایده بازار، رسانه های دیجیتال و بدون محدودیت سنی با شعار "فناوری ایرانی؛ کسب و کار ایرانی" برگزار می شود.

شرکت کنندگان در این جشنواره باید مالک مادی و معنوی اثر ارسالی باشند و آثار در دو سطح تخصصی و ارزشیابی مردمی داوری خواهند شد. براساس جوایز نفیسی که برای برگزیدگان «ایران ساخت» در نظر گرفته شده است، در صورت درخواست برگزیدگان، مابه‌ازای نقدی حواله خرید کالای مرغوب ایرانی پرداخت خواهد شد.

 
آدرس کوتاه :