بستن
FA EN AR RU FR CHI

ایرانشناسی و گردشگری

ایرانشناسی و گردشگری


ایرانشناسی و گردشگری

 دبیرکانون شماره همراه استاد مشاور شماره همراه
یاسر شانقلی    دکتر سید هاشم موسوی  

آخرین اخبار و اطلاعیه

اردوی تفریحی آبشار لونک

 

اردوی فرهنگی تفریحی سقالکسار ویژه دانشجویان دختر برگزار شد

تکثر قومی، همگرایی ملی

اردوی فرهنگی ـ تفریحی به مقصد نمک آبرود

اردوی فرهنگی ـ تفریحی به مقصد نمک آبرود ویژه خانم ها در تاریخ 13 اردیبهشت ماه 97 توسط کانون ایرانشناسی و گردشگری دانشگاه گیلان برگزار شد. در این اردوی فرهنگی ـ تفریحی، دبیر کانون ایرانشناسی و گردشگری به عنوان سرپرست، دانشجویان را همراهی نمودند و دانشجویان از فضای نمک آبرود دیدن کردند و از جاذبه های گردشگری آن منطقه (تله کابین و سورتمه) بهره بردند. در ضمن 80 نفر از دانشجویان خانم دانشگاه گیلان در این اردو شرکت کردند.

اردوی دانشجویی به مقصد آستارا

اردوی دانشجویی قلعه رودخان ویژه پسران

اردوی تفریحی و گردشگری لاهیجان ویژه دانشجویان

اردوی تفریحی و گردشگری رامسر ویژه دانشجویان دختر خوابگاهی دانشگاه گیلان

اردوی تفریحی و گردشگری گیسوم ویژه دانشجویان دختر خوابگاهی دانشگاه گیلان

اردوی دانشجویی سقالکسار

اردوی سیاحتی دانشجویان دختر دانشگاه گیلان  ـ ماسوله ـ 27 مهر ماه 96

کانون دانشجویی ایرانشناسی و گردشگری دانشگاه گیلان با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی اردوی فرهنگی، زیارتی را در روز پنج شنبه مورخ ۹۶/۰۷/۲۷ برگزار نمود. بازدید از شهرک تاریخی ماسوله و زیارت بارگاه امامزاده عون از نوادگان امام علی(ع) از مهم ترین اهداف برگزاری این اردو بود. شایان ذکر است با توجه به استقبال دانشجویان برای حضور در این اردو، اولویت اعزام با دانشجویان ساکن در خوابگاه بود که ۶۵ از دانشجویان دختر دانشگاه گیلان در این اردو شرکت نمودند. یاد آور می شود این اردو با حضور یزدان خوشحال کارشناس کانونهای دانشجویی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه،دبیر و نائب دبیر کانون دانشجویی ایرانشناسی و گردشگری دانشگاه گیلان برگزار گردید.

برگزاری همایش گردشگری و پاسداشت آیین های نوروزی

زمان : 21 اسفندماه 95

اردوی فرهنگی اقلیم شناسی چابکسر-رودسر ویژه برادران

این طرح در روز پنجشنبه مورخ 14 آبان ماه 94 با  حضور جمعی از اعضای کانون و تعدای از دانشجویان علاقه مند در مجموع 45 نفر انجام شد. در این اردوی یکروزه که از ساعت  7:30 صبح آغاز شد از خوابگاه میرزا کوچک خان دانشگاه گیلان  به مقصد رودسر و چابکسر حرکت کرده و  ابتدا به چابکسر رفته و در اردوگاه فرهنگی ورزشی ایثار اطراق کرده و در آنجا ناهار را صرف کردند. پس از آن به شهر زیبای رودسر رفته و مباحثی درباره ی این شهرها و اقلیم آنها گفته شد.

شایان ذکر است پک های فرهنگی  شامل توضیحات کامل و جامع در­باره ی جغرافیا، تاریخ، فرهنگ، مردم شناسی، جاذبه ها، مشاهیر و محصولات  این شهر ها بود به دانشجویان اهدا گردید.

1 2 3

اردوی فرهنگی اقلیم شناسی تالش-آستارا ـ  ویژه خواهران

این طرح در روز جمعه مورخ 15 آبان ماه 94 با حضور جمعی از دانشجویان و اعضای کانون انجام شد، در این اردوی یکروزه که از ساعت 7:30 صبح   آغاز گردید از دانشکده تربیت بدنی دانشگاه  به مقصد تالش-آستارا حرکت کرده و در شهر آستارا  پس از یک نشست هم اندیشی پیرامون اقلیم شناسی این شهر  و صرف ناهار ،  از بازار سنتی بازدید به عمل آمد. سپس در بخش دوم سفر و عزیمت به شهر تالش شد ضمن برپایی  یک نشست اقلیم شناسی 30 دقیقه ای  از بخش های مختلف این شهر زیبا از جمله سورتمه تالش و بازار محلی نیر بازدید شد.

شایان ذکر است پک های فرهنگی  شامل توضیحات کامل و جامع در­باره ی جغرافیا، تاریخ، فرهنگ، مردم شناسی، جاذبه ها، مشاهیر و محصولات  این شهر ها بود به دانشجویان اهدا گردید.

 

آدرس کوتاه :